Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova mentheti az okostelefon...

Hova mentheti az okostelefon alkalmazása a fájlt?

Figyelt kérdés

ZTE Blade 3-as telefonra letöltöttem egy alkalmazást, a Super voice recordert. Felvettem vele hangot mp3-ban, de ez az mp3-as fájl sehol nem található. Az alkalmazásban benne van, vissza tudom játszani, át tudom nevezni, de a file manager-ben sehol nincs a mappákon belül.

Töltöttem le total commandert, hogy még jobban hozzáférhessek a file rendszerhez, de így sem találom.

Az alkalmazás a /data/data/com.enlightment.voicerecodred/files/Records útvonalat adja meg, de a fájlrendszerben nincs ilyen útvonal.

Hova mentheti a fájlt vajon? Hogyan tudnám a fájlt PC-re átvenni, ha a PC-n is megjeleníthető mappák között nincs?


2014. dec. 25. 22:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Ennyien azért ne válaszoljanak! :D
2014. dec. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!