Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Drága lehet a javitás?

Drága lehet a javitás?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy van egy S4-esem amit németországból vettem igy elég gubancos a garancia használata. Nem tölt rendesen a telefon mert állitólag az a pici részecske ahova kell alól dugni a töltőt elmozdult vagy valami hasonlók ezért nem mindig érintkezik rendesen.


Nos a haverom is igy járt a tablettel, a szomszédom pedig a navival, azaz hiába vitték vissza garanciába mert egyiküknek sem cserélték ki a terméket mert azt mondták hogy az saját hibából ment tönkre, igy számomra is maradt a szerelő, azonban igy elveszitem a garanciát, de akárhogy telefon nélkül nem maradhatok s az pedig hogy egyszer tölt és egyszer nem az nem okés.


Csak épp hülye időpontot fogtam ki az ünnepek miatt mert sok helyen ilyenkor nem dolgoznak. Most jön az igazi kérdés :


- Mennyi idő lenne mig azt kicserélik?

- Mekkora esélye van, hogy biztosan jól cserélik ki és a jövőben nem lesz vele baj?

- Mekkora összeget kell nekem kb ezért fizetni?


Várok minden kedves és értelmes választ!


2014. dec. 26. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

én elvittem Samsung szervízbe, ugyan ezzel a hibával, és gyors szervizbe, 1 óra alatt kicserélték garanciálisan

szerintem egy próbát megér, nem veszíthetsz semmit

2014. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!