Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone feltöltőkártyás MAX...

Vodafone feltöltőkártyás MAX M tarifás feltöltőkártyát muszáj feltölteni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ezt a telefont


[link]


ha megveszem ezzel a MAX M feltöltőkártyás tarifával akkor lesz-e belőle gond, ha berakom a vitrinbe a sim kártyát és örökre ott lesz? Azért mert én a mostani vodafonos kártyámmal szeretném használni a telefont, nem azzal, amit adnak hozzá. Szóval a simet, amit adnak a telefonhoz soha nem tölteném fel és soha nem használnám. (ha nem kérem hozzá a simet akkor 59000-ért kell megvenni, ami nem jó, mert a sony boltban is annyi).


Köszönöm szépen előre is a választ!



2014. dec. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kötelező.
2014. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már ha persze úgy érted, hogy így 53ezerért hozod el a telefont (49990+3000 Ft feltöltés).
2014. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy eleve nem értem mi értelme ennek a MAX M tarifának, amikor a mostani NET PLUSZ felöltőkártyás tarifában 500MB netet kapok és 50 ingyen percet hálózaton belül 3 ezres feltöltésre, MAX M pedig 100MB netet ad... Ezért nem értettem. Boldog Karácsonyt!
2014. dec. 26. 16:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem énis, hogy 53 ezer mindennel, úgy hogy van rajta három ezer az értelmetlen kártyán amit adnak hozzá, na szerintem valakivel majd beszélgetni fogok majd egy órát vele aztán kidobom a kukába.
2014. dec. 26. 16:22
 5/5 anonim válasza:
Ha megveszek egy lg g3-at pl gsm vonalon akkor beletehetem a mostani telóm vodafonos sim-kártyáját? Vagy aha nem akkor csak bemegyek a vodafone-ba és kötök egy szerződés?
2015. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!