Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találok Android...

Miért nem találok Android 4.4.4 frissítést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Sony Xperia M2 készülékem Android 4.4.2-es rendszerrel.A sony oldalán olvastam hogy elvileg megjelent rá egy 4.4.4-es android verzió de nem tudom felfrissíteni a rendszert mert sem a telefon Sony Update Centere nem talál új frissítést,sem a Sony PC Comapanion.

Mi lehet a baj?



2014. dec. 26. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy szolgáltatós.
2014. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az,telenoros.És ezzel mit lehet akkor kezdeni?
2014. dec. 26. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a telenor még nem adta ki rá a frissítést, de lehet ki se fogja. Egyszerűbb ha leszeded a netről és felvarázsolod rá.
2014. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mármint rootoljam? :D

Az X8-at még simán megcsináltam de ehhez már nem merek hozzányúlni...

2014. dec. 26. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki írt bármit is rootolásról?
2014. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kerestem már 4.4.4-es verziójú androidot de csak olyat találtam amit root-al lehet felrakni.
2014. dec. 26. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell root,de inkább ne próbálkozz. Ha nem szolgáltatós romot raksz fel és elromlik mielőtt vissza tudod tenni ,ugrik a garancia.
2014. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem akkor majd fogom magam és megkérdezem a telenortól hogy mit szándékoznak tenni ez ügyben mert a 4.4.2 egy eléggé elcseszett rendszer tele hibákkal mint pl a hangcsúszás.
2014. dec. 26. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:
A szolgáltatófüggő telefonokra később jöhet ki egy frissítés, mert a szolgáltató átnézni, belepakolja a sz@rjait, aztán kiadja, vagy ki sem adja. Flashtool kell a gépre az új szoftver telepítéshez, root a telefonra nem. Egyébként nem kell félni, nem bánt a root. Ez is olyan telefon mint az X8, csak kicsit újabb. Nem kell feltétlenül szolgáltatós romot tenni függő készülékre, nem jelenti a garancia megszűnését. Még mikor nem volt SP, csak P, akkor a telefon fórumában elég sokan feltették függő telefonra a független romot, de egyetlen esetben sem volt ebből garanciális gond. Sőt, rootolt telefon is jött vissza garanciális ügyintézés után, természetesen javítva. De ettől még ajánlott root nélkül a szervízbe vinni.
2014. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!