Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik processzor jobb egy...

Karesz8 kérdése:

Melyik processzor jobb egy telefonba?

Figyelt kérdés
kétmagos, 1,2 gigahertzes Snapdragon 200-as (MSM8210) VAGY négy darab ARM Cortex-A7 mag dolgozik, ezek maximum 1,3 GHz-re képesek felskálázódni

2014. dec. 27. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

amíg nem mediatek proci addig nincs gond.

de gondolom a 4 magos 1,3ghz-s jobb, mint a 2 magos 1,2ghz-s

2014. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Mediatekkel mi a baj? Én azt készülök venni..
2014. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha utána olvasnál tudnád, hogy azok a procik nem a legjobbak, hajlamosak bedögleni, gyakran fagynak, stb..
2014. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:

ezt úgy kérdezed mintha te raknád össze a telefont akár egy pc-t és kérdezed hogy melyik procit rakd be.


kész telefonokat kell nézni nem csak procikat,utána olvasni mik a tapasztalatok vele és az alapján dönteni.

hiába a jó proci ha egyszerűen maga a teló egy sz ar,sok a panasz rá vagy ép a gyártó oly módon átszabta a rendszert hogy nem hozza a vártakat.

2014. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2


0 támogatás, és sokkal gyengébb, mint egy Snapdragon (egy 8 magos 2 GHz-es MediaTek meg sem közelít egy Snapdragon 400-at sem teljesítmény terén). Ezen kívül nincs benne LTE, és custom romok sem nagyon elérhetők MediaTek-es telefonokra.


De ha egy olcsó kínai telefont akarsz, és nem zavar, hogy szoftverfrissítés sosem lesz rá, meg hogy nincs benne 4G meg ilyenek, akkor a MediaTek sem szar, Androidot azért már nagyjából viszi akadás nélkül.


Kérdező:


Ha már sikerült leírnod azt, hogy a 2 magos az milyen SoC, akkor nem lenne rossz ha azt is leírnád, hogy a 4 magos milyen, mert jelenleg gyakorlatilag semmit sem írtál.


De egyébként #4 nagyon jól írja, teljesen egyetértek vele.

2014. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
gondoltam. azt csinálom épp. csak a processzorral kapcsolatban érdeklődtem, akkor légyszi a kérdésemre válaszoljatok. nem értek annyira a technikai dolgokhoz, de annyira én sem vagyok hülye, hogy CSAK ez alapján válasszak telót. szóval lécci, még egyszer kérlek ne oszd az észt, inkább a kérdésre válaszolj. Megköszönöm!
2014. dec. 27. 13:29
 7/12 A kérdező kommentje:
az előző dirtyboynak ment
2014. dec. 27. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nos igen a többiek megmondták


mediatek tényleg nem nagy szám, de a legfontosabb valóban, hogy melyik telefonról is van szó, mert én is az alapján szoktam választani, hogy mit írnak róla, mérlegem a gyengeségét, előnyét és az árát.

2014. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2014. dec. 27. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!