Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 Samsung Galaxy S5 vagy...

LG G3 Samsung Galaxy S5 vagy Nokia Lumia 930? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy melyik telefont éri megvenni?(esetleg tapasztalatok alapján vagy bármi információ a 3 eszközről) Előre is köszi!
2014. dec. 27. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

LG-ről sajnos nem tudok véleményt mondani, sose volt LG-m, de azt hallottam sok helyen, hogy megbízható

Samsungom volt, de nagyon rosszul volt optimizálva, állandóan szervízbe mentem vele

most Lumian 930-am van, és teljesen meg vagyok vele elégedve, gyors, stabil, úgyhogy én azt ajánlanám :)

2014. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2014. dec. 27. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:

A Nokiáról nem tudok sokat mesélni, volt ugyan ilyen márkájú telefonom, de még a Nokia Series 40-es korszakból. A Lumiákat dicsérni szokták.

Volt pár Samsungom és sosem volt bajom egyikkel sem.

Most LG-t használok, vannak hibái de mindent összevetve egy tűrhető készülék átlagon felüli üzemidővel.

2014. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!