Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cseréljem iPhonom egy újra...

Cseréljem iPhonom egy újra vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 5 készülékem és mostanság azon agyalok, hogy vegyek-e egy iPhone 6-ot.

iPhone 6 plus az számomra szóba sem jöhet mert nem szeretem a tepsi telót.

Az a nagy kérdés számomra, hogy megérí-e várni szeptemberig egy újabb iPhone-ra vagy most csapjak le.

A telómnak nincs semmi hibája csak unom a designet.



2014. dec. 28. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Mi a tökömnek cserélgetnéd a telefont ha semmi baja? De tudod mit, ha ennyi eszed van! Vedd meg, dobd ki a pénzt. Meg is érdemled!


Már bocsi a hangnemért de komolyan gondolkozz már reálisan

2014. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert megtehetem és ezt csinálja az ember.

Ha valamit réginek talál és unalmasnak akkor vesz egy újat.

Kérlek tapasztalatból írjatok, hogy nektek megérte-e váltani köszi.

2014. dec. 28. 00:55
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Na jó, erre már nem mondok semmit...
2014. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jobb is.

Értelmes megszólalásaid még nem nagyon voltak.

Nem értem, hogy miért akadsz fent ezen.

Vannak emberek akik minden évben veszik az új iPhone-t.

Ha csak azért jösz fel ide gyakorikérdések.hu-ra, hogy trollkodj akkor meny a-nyádba :)

Nem azért tesz fel az ember egy kérdést, hogy aztán egy degenerált jöjjön és bele kössön.

Hanem azért, hogy ha valaki tapasztalatból tud értelmesen beszélni akkor az leírja, hogy pl: Ne vegyél nem éri meg / Én megvettem és imádom szerintem vedd meg / annyira nem nagy szám többet vártam én várnék helyedben.

Szóval kérem tapasztalatból írjatok.

Előre is kösz.

2014. dec. 28. 01:19
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Az új almát is unni fogod,hisz mind ugyan az csak az egyik kopik, a másik hajlik.
2014. dec. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Én a Nokia 3310-et cseréltem le egy Iphone 6 Plus XL-re. A Snake egy kicsit akadozik rajta, de egyébként nincs vele probléma, remélem 1-2 évet ki fog bírni. Ajánlom másoknak is.
2014. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Én iPhone 4S-t használok, és tervben van hogy kb fél éven belül váltok 5S-re, de annál jobb nem igazán kell, annyival nem tud többet a 6-os mint amennyivel drágább.

iPhone 5-ről is max 5S-re váltanék.

2014. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Én 5s-ről nem váltok, nincs igazán szükségem nagyobb kijelzőre. Ha te szeretnél nagyobbat, akkor érdemes lehet váltani. Ha viszont jobban szereted ezt a méretet, akkor érdemes lehet várni őszig, hátha kihoznak egy új telefont az 5/5s méretében.
2014. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen jobban szeretem ezt a méretet mondjuk a 4.7 még bele fért volna de olvasgattam és olyan pletykák vannak, hogy egy 4.5 colos iPhone is jönni fog ősszel és, hogy ki fogják javítani azt a hibát, hogy hajlik a teló...

Úgyhogy várok...

Köszönök minden értelmes választ!

2014. dec. 28. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Nekem most lett iPhone 6 om (5öm volt)

Szerintem érdemes váltani ha 5ösöd van (ha 5s ed lenne akkor nem ezt mondanám)

Gyorsabb, van benne ujjlenyomatolvasó, slo-mo 240képpermásodperc (fps) sorolhatom. Nekem nagyon bejön a 6

2014. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!