Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni iPhonet? Ki...

Megéri venni iPhonet? Ki lehet használni, hogy megérje a pénzét?

Figyelt kérdés

Megéri venni iPhonet? Nagyjából utánanéztem, ár-érték arányban szerintem egyik legjobb. Viszont sokallom azt a pénzt akkor is. Nem tudom, hogy megérné-e kiadni azt a 200+ ezret, hiszen csomó embernél látom, de facebookon meg instagramon kívül másra nem is használják, pedig azokra elég akár egy 40-50 ezres teló is.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a gyakorlatban mik azok a pluszok, amiket egy 200+ ezres készülék nyújtani képes a felhasználónak, hogy megérje kiadni érte a 200+ ezret. Melyek azok az alkalmazások, melyekkel ki lehet használni egy 200+ ezres telefont? Vagy csak a játékok?

Köszi!



2014. dec. 28. 16:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A hardver nem mond semmit, hiszen az iOs-t pontosan ehhez a hardverhez igazították, így az azt teljes mértékben kihasználja, nem pedig csak kilökték, mint az androidot a gyakorlatilag végtelen számú hardverre.

Tényleges teljesítmény és szolgáltatások alapján az iPhonek a jók ár-érték arány viszonylatban is. Sokan utálják az Applet, mivel kihagyta az alsó kategóriát a kínálatából, és nincsenek olcsó cuccaik, de ezt most hanyagolhatnánk, attól még igen is jók, hogy egyesek nem értenek hozzá. Azok se jöjjenek, akik "ha nem tetszik, ne vedd meg" szöveget írnák.

Az kiváló érv eddig, hogy tartja az árát, ezt én is tapasztaltam iPadek esetében (ahol a hasonló teljesítményt nyújtó androidos modellek már drágábbak voltak).

Én azt szerettem volna kérdezni, hogy a legújabb játékokon kívül még mi az, amire ki lehet használni a teljesítményét.

2014. dec. 28. 20:45
 12/19 A kérdező kommentje:

A tárgyilagosság nem elvakultság.

Másrészt pedig valamelyik újabb androidos készülék esetében is megkérdezhettem volna ugyanezt, de annak valószínűleg kevesebb rajongója bóklászik a Gyakorikérdéseken. :)

A lényeget ott látod leírva: mi az, ami kihasználja egy 200+ ezer forintos okostelefon teljesítményét. És amúgy is, ha teljesítményről van szó, akkor az iPhone nagyjából a legjobb, főleg azok közül, amit ismerek, így alapból adja magát a kérdés.

2014. dec. 28. 21:03
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemen tanulok és nagyon nagy segítség hogy INGYEN letölthetem más egyetem óráinak felvételét pl.:Oxford vagy Stanford (Videó vagy hang).[MO.-on tanulok] Ezt csak Apple készülékkel lehet megtenni. Sok jó program van rá tanuláshoz és legtöbbjük olcsó is (olcsóbb mint egy tankkönyv). Bár ezek nagy része szerintem androidon is elérhető. Ami nem elérhető Androidon az "App of the week" heti 1db Apple által kiválasztott app ingyenesen letölthető. Én Wolframalpha nevű programot használok (+ egyéb kiegészítőket pl.: Wolfram calculus[<-ezek nincsenek androidra, maga a Wolframalpha van]). Ezeket telefonra 1x kell megvenni ~3,5EUR IAP-szel együtt, ha a honlapon venném meg webes felületre akkor havi 5USD lenne.


Attól függ mire akarod használni, de az élet sok területén ki lehet használni azt a plusz költséget, persze az emberek 99% nem ezért veszi hanem csak az almáért.

2014. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem megeri. Nagyon gyors nem fagy be,es feleannyi netet hasznal mint az androidos tarsai. Az egyetlen hatranya hogy baromi gyorsan merul ha rendesen internetezesre hasznalod. Azonkivul tenyleg a legjobb telefon a piacon;)

iPhone 5 tulajdonos;):)

2014. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Megéri mert rajta van az alma,de különben ugyanezt tudja a windows negyed annyiért.
2014. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 11:35

App of the day van az amazon marketed. Ami meg cask droidra elérhető. Szóval ez egál.

Viszont ami nagyon döcögősen vagy inkább sehogy sem megy az a Free My Apps. Az iOSen működik rendesen, már több ingyenes gift cardot is kaptam. Viszont droidon még csak 72 pontot sikerült szereznem. 3000-nél lehetne venni a play-re kártyát. Na azt várhatom. Azt is akkor kaptam amikor regisztráltam. Azóta semmi.

2014. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor éri meg ha más apple kütyüd is van. Önmagában csak egy okos telefon, több apple cucc között még okosabb. Az ára eu-ban sajna mint amerikai import ennyi. De ha kínából hoznák vonattal és 8éves gyerek raknák össze egy tál rizsért akkor ez is elmenne 50ezer-ért.
2014. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Jack Alvin ***** válasza:
Az iPhone sokkal jobban ki van fejlesztve! Sajnos Samsungra telt nekem és nem tudtam letenni a telefont miközben telefonáltam mert lefagyott az a fos (csak a telefon volt az egyetlen megnyitott alkalmazás!)!!! Az iPhone sokkal gyorsabb egyszerűbb az alap dolgok gyorsabbak mint más telefonnál és a többi cég is jól tudja ezt csak a legtöbb Androidos cég szépen le másolja az Apple-t!
2015. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát persze.
2015. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!