Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villog egy levél a...

Miért villog egy levél a Nokia 5630-as telefonom kijelzőjének jobb felső sarlkában?

Figyelt kérdés
Nincs olvasatlan levelem se e-mail-om. A gond az hogy emlékeztetésre nyomtam amikor megkérdezte hogy elküldök e egy sms-t a mynokia-hoz.
2010. febr. 3. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet h tele van az üzenet memóriád? Apukámnak is Nokiája van és neki akkor szokott levél villogni. Olyankor mindig töröl pár régi sms-t és eltűnik.
2010. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, Te lány vagy?


Nézd meg a használati utasításába a készüléknek. Vagy a saját sugójában is biztos benne van.

2010. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

NEM! Nem lány vagyok!...attól hogy egyszerű a kérdés nagyon nehéz megoldani a problémát.



Amúgy nincs egy darab levelem sem.

2010. febr. 4. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne már lány???? A fiúk se tudhatnak mindent.

Amúgy én az utóbbi 3 telefonom használati utasításával akár a hátsófelemet is kitörölhettem volna mert semmi nincs benne soha amit keresek.

Sajna csak a leveles ötletem volt. Esetleg vidd be vmelyik szervízbe hátha tudnak neked segíteni. Vagy annak a szolgáltatónak a márkakereskedésébe ahonnan vetted.

2010. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ha még aktuális a kérdés akkor én tudom a választ. nekem is ez volt a problémám. A lényeg hogy azért villog, mert a kártyán vannak mentett üzeneteid amiket a másik teloból vitt át, mert mentett üzenetként jelent meg. tehát ha jól emlékszem a mentett üzeneteket is töröld ki. tehát piszkozatokat, kimenőket, elküldöttetek és akkor elméletileg jónak kell lennie.

jah okoskodóknak üzenem 1 büdös szó nem esik a használati útmatatóba róla...

jah és én lány vagyok

2010. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szuper!! Nekem is ez volt a problémám, és megcsináltam amit mondtál kedves előző válaszoló, és most eltűnt!! :)

Ja és lány vagyok, és tényleg nem volt benne a könyvben!

2010. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
örülök hogy sikerült megoldani! 20:09 voltam
2010. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is sikerült megoldani! Köszi szééépen a válaszokat!! :)
2010. febr. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!