Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg jobban?...

Melyik telefon éri meg jobban? Iphone 5s, Sony Z3, Samsung s5?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 21:43
 1/8 pintiroli válasza:
szerintem ezek közül árban és tudásban az Iphone 5s éri meg jobban(de a sima 5 is ugyan azt tudja mint az 5s, csak nincs rajta ujjlenyomat érzékelő :))
2014. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1

Az 5 és az 5S hardvere között jelentős eltérés van...

2014. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
A Samsung a legjobb!
2015. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Csakis Samsung.

Nekem az van. (s5) soha nem hagyott még cserben.. és az akku sem 1 napot bír!

2015. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson Iphone 5s-t venni! Legszívesebbn földhöz vágnám és átkozom a napot, amikor megvettem! Az androidos telefonok szebbek és felhasználóbarátabban működnek!
2015. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom fejből ezek árait, de én iPhone-t vennék, ha beleférne a keretbe.


A céges telefonom egy erős (nem galaxy ace meg ilyenek) androidos mobil, a saját egy iPhone. Van összehasonlítási alapom. Az android annyit fagy, olyan lassú, hogy hívás indítás/fogadás -on kívülre inkább nem használom másra. Az összes hagyományos okostelefon funkciót a másikon használom. Igaz így az android el is megy 3 napot, míg az apple csak 2-t, de mitől is merülne le az android? .-)

2015. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzátennék annyit, hogy elég sok telefon fordul meg a kezemben szerviz célból is. Csatak vírusos androidok garmadái is. Apple-vel nem lesz ilyen bajod sem.
2015. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) 5-ös,neked melyik van meg,és hol vásároltad?
2015. jan. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!