Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530-as teló játék...

Nokia Lumia 530-as teló játék letöltése: saját alkalmazásokban van 5 játék, de azt írja nincsenek telepítve. Miért?

Figyelt kérdés

Alatta pedig, hogy:


-telepítéshez szükséges hely....

-beszerezve /ennyi ideje/


Nem értem ilyenkor mi van?

Ha pedig letöltötte, akkor hogyan tudom elindítani a játékot??


S.O.S



2014. dec. 29. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem teljesen világos ezt hol látod, neten, vagy a teloban? Ha játékot akarsz, akkor az áruházban letöltöd/telepíted, majd ha ez megvan, akkor v a menüben a programok között , vagy a játékok appban benne lesz.

Lehet nem tudod leszedni, mert nincs elég hely a telon?

2014. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ott azokat a programokat találod, amiket letöltöttél, de letöröltél, vagy megpróbáltad letölteni, de valami hiba miatt nem sikerült

tehát azok nincsenek rajta a telefonodon, kattints rá, és telepítsd

2014. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Telefonon látom. A saját alkalmazásokban van az amit fent írtam. Ha nincs elég hely a telón, akkor mit tudok csinálni? Töröljek v.mit vagy állítsam be, hogy memó kártyára telepítse?
2014. dec. 29. 11:58
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha újra rámegyek a játék oldalára, akkor azt írja, hogy már megvan.
2014. dec. 29. 12:03
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, azt fogja kiírni, azt kell neki írnia

és most bal oldalt lent rá tudsz menni a telepítésre

2014. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, rámentem, de alul a vonalkán nem látszik, hogy töltene bármit is.....:( Csak annyit ír, hogy folyamatban, de semmi jele annak, hogy töltene is.
2014. dec. 29. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nincs hely a telon. Nézd meg mit mond a menüben a tártetület segéd.
2014. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A tárterületsegédben meg tudod adni, h hova mit mentsen a teló. Szal ha van SD kártyád, akkor bizonyos dolgokat érdemes arra áttenni. Pl zenéket, filmeket.
2014. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A telefonon 997,41 MB szabad. Az kevés lehet? Az Sd kártyán pedig 1,57 GB szabad. Mindent állítsak be, hogy sd kártyára mentse?
2014. dec. 29. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:

hát ez nem tűnik kevésnek:/ Persze van játék ami több mint 1 GB, de a legtöbb nem. Megszakítanék minden függőben lévő letöltést, és megpróbálnék leszedni, vmi kis appot/játékot. Nézzük az megy e rendesen.

Amugy MS fiókkal ugye be vagy regisztrálva a telón? :)

2014. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!