Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobilt fogok venni, de nem...

Új mobilt fogok venni, de nem tudok dönteni. A sony xperia z3 és xperia z3 compact között gondolkodok. A compact csak kisebb mérete miatt olcsóbb, vagy más miatt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én compactot vennék (egyébként énis ezen gondolkom melyiket a kettő közül bár én Z1 compact fele hajlok annyival nem jobb Z3 és Z3 compact , hogy árba megérje GPU már z1 compactba is adreno 330 volt procinak meg minimális órajel növelése miatt nem éri meg plusszba) már csak azért is mert épp hogy elfér jelenlegi 4,3 colos sony is a zsebembe. Meg +1gb ram és full hd felbontás a z3 érdeme a z3 compactal szemben (ellenben a full hd ilyen pici képernyőn szerintem szükségtelen).
2014. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget (:
2014. dec. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!