Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha befizettem...

Mit csináljak, ha befizettem a mobilnetre és még sincs net a telefonomon?

Figyelt kérdés

Iphone 4s, melyen ios 7.1.2 fut, (domino feltöltőkártyás) t-mobile-os telefonom van. Egy barátom (akinek szintén ilyen telefonja van) mesélt egy telekom alkalmazásról, és mondta, hogy van egy ilyen "Korlátlan közösségi oldalak opció" az előfizetések és még azon belül a mobilinternet (még azon belül tematikus csomagok) opcióban, ahol korlátlan mobilnetet kapsz 890Ft-ért 30 napra, csak aktiválni kell. Én ezt aktiváltam, és le is vette a 890Ft-ot a telefonomról, viszont nem kaptam netet. Most mit tegyek?

Kikapcsolom a wifit és bekapcsolom a mobil adatforgalmam, de ekkor a wifi helyén egy nagy e betűt jelenít csak meg, és ugyanúgy nincs netem.



2014. dec. 29. 21:34
 1/2 anonim válasza:

A Korlátlan közösségi oldalak adatopció szöveges és képi megjelenítésű tartalom használatát biztosítja a Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace, Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare, Pinterest, Regram közösségi oldalakon (akár böngészőből, akár okostelefonos alkalmazásban, ide értve ezen oldalakhoz tartozó chat szolgáltatásokat is). Nem használható korlátlanul a közösségi oldalakon megjelenített, beágyazott, de külső oldalakon lévő tartalmak forgalma, különösen hang és videó állományok letöltése vagy megtekintése.


Szóval csak a közösségi oldalakat tudod böngészni, olyan mint a 0.facebook volt csak ez havonta és fizetsz érte

2014. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de kikapcsolom a wifit, és bekapcsolom a mobil adatforgalmamat, a wifi helyén megjelenik egy E ..de mikor így használnám a facebook alkalmazást nem ad be semmit, csak hogy nincs internet csatlakozás
2014. dec. 29. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!