Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s Teljes ház csere...

Iphone 5s Teljes ház csere létezik?

Figyelt kérdés
Szóval az iphone-om teteje és alja elég karcos, ütött. Mert nem használtam hozzá tokot, mindig a zsebembe tettem és az apró pénz miatt lett karcos ugymond. És azt szeretném tudni létezik-e teljes csere, és ha igen hol, mennyiért.
2014. dec. 29. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet keretet cseréltetni. De elég drága.
2014. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És pontosan hol? mert pl nem akarom elvinni egy sima telefon szervizbe. Hanem valami Apple szervizbe szeretném.Csak ahogy nézem az Apple szervizeket sehol nem írta hogy teljes ház csere lenne.
2014. dec. 30. 00:26
 3/7 anonim ***** válasza:
jó pénzért minden szakszervíz elvállalja, csak rá kell kérdezni. nem kis munka, mert darabjaira kell szedni az egész telefont szinte.
2014. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt így, hogy teljes ház csere nem is fogod megtalálni.

Külön előlap, hátlap és fémkeret csere van.

Előlap 27k, hátlap 30k, fémkeretet nem tudom.

Egyébként meg www.isamurai.hu

2014. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a teteje meg az alja az hova tartozik?
2014. dec. 30. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a keret része.
2014. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!