Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok mobiltelefonnal...

Hogy tudok mobiltelefonnal fizetni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lesz bankkártyám, de nem akarom kockáztatni hogy elhagyom, inkább telefonnal szeretném megoldani a fizetni mert hallottam hogy lehet ilyet. Nagyon hálás lennék, ha valaki elmagyarázná, hogy hogyan is kell ezt.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. dec. 30. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Google Playen? Ott csak bankkártyával lehet fizetni.
2014. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet hogy nem voltam egyértelmű. Úgy gondoltam hogy Coopban, Tescoban, meg ilyen helyeken.
2014. dec. 31. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak NFC-s telefonnal és csak ott ahol van lehetőség PayPass-el fizetni.
2014. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smittes ***** válasza:
Eddig eljutott a kérdező magától is, kérdés hogyan lehetne ezt kivitelezni is.
2014. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy lehet kivitelezni ahogy leírtam... NFC+PayPass... Én is így használom ha nincs nálam a bankkártya... Azt meg hogy a telefont bankkártyaként tudja használni, ahhoz menjen be egy bankba... Az is lehetséges, hogy a bankkártya mellé adnak egy PayPass matricát amit akár a telefon hátuljára is ragaszthat...
2015. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NFC-m van, Paypass matricát nem kaptam de majd bemegyek a bankba. És ha megvan az a matrica akkor mi a teendő?
2015. jan. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!