Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android csere? Többi lent.

Android csere? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám lecserélni a telefonomon levő android rendszert egy kisebb verziószámúra? Már több leírást is végigolvastam figyelmesen és valahogy nem látom át hogy mi miért van. Valaki le tudja írni amolyan általános formában kellő részletességgel? (Egyébként informatikus vagyok csak vagy nagyon rossz passzban vagyok mostanság vagy nem tudom mi van de nem szeretnék a telómból téglát csinálni.)

2014. dec. 30. 02:37
 1/3 anonim válasza:
Típus? Miről mire miért? Ok és verziószám elengedhetetlen a válaszhoz.
2014. dec. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Már több leírást is végigolvastam figyelmesen és valahogy nem látom át hogy mi miért van."

Nem kell átlátni, követni kell a leírást. Ha itt valaki elcsesz az életéből 10percet arra hogy századszor is leírja, azt át fogod látni...? Az xda-developers fórumon mindent (MINDENT) megtalálsz, de hazánkban népszerű készülék esetén magyarul is rengeteg mindent megtalálsz. Ha infós vagy, akkor valamennyi angol megy, az épp elég lesz. Még egyszer: minden le van írva százszor.

(igen, én már csak ilyen egyszerű lélek vagyok)

2014. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2


ÁMEN.


Nem is értem mi a kérdés, a kérdező több leírást végigolvasott, követni kéne ami ott le van írva és kész.

2014. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!