Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia M2-nél mért van az...

Xperia M2-nél mért van az hogyha rá rakok egykét zenét csak egy hét múlva tudom rajta halgatni mert nem tölti be a zenéket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 09:10
 1/4 anonim válasza:

mi van ezt most nem értem a kérdésedet. sd kártyán van vagy a belsö tárhelyen? nekem van 3600 zeném egyböl be tölti a zenét én mindig rar fájlt töltök le és mikor ki bontom a zenéket akor egyböl müködik le játsza ha sd kártyán van ha belsön mert nekem belsö memon is van zene azt is az nap birtam már hallatni mikor le töltötem. nekem soha nem volt ilyen hogy nem játsza le vagy le töröle volna a zenét magáto nekem nem volt ilyen nekem jol müködik a sony-m.

nekem is sony m2-öm van és a zene be jön egyböl.

2014. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hazudok én nekem hozza be egyből rá raktam pár zenét mondom megyek megnézem hogy dübög az autóban erre nincs meg a zene, megnéztem számítógépen hogy rá raktam e vagy nem de rajta volt majd eltelt pár nap és csak akkor hozta be. De szerintem vissza viszem a t-mobilba megnézetni hogy mitől kergült meg. Sd kártyám nincsen a telefonra húztam rá a zenéket.
2014. dec. 30. 10:51
 3/4 anonim válasza:
Értem. Akor Az lehet a probléma hogy a belső tárhelyeden sok program van és lehet hogy a zenét nem birja el a belsöd és az applikációk el nyomják a zenéidet. bár nekem nem nyomja el a sok applikáció és még a zenéim is be jönek. én telenoros vagyok. szerintem vidd visza az lesz a leg jobb és kérdez rá miért csinálja ezt a telefonod.
2014. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
A "Médiatár"-nak idő, míg rájön, hogy van plusz. Lehet kényszeríteni az újratöltésre, de erre a Sony Walkman alkalmazás nem képes (sok más sem). Én egy Scan Media nevűt szoktam használni erre a célra.
2014. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!