Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emagnál szeretnék a férjemnek...

Emagnál szeretnék a férjemnek születésnapjára Iphone 5s-t venni, megbízható, mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
A telefon-szolgáltatónknál ez a termèk 20-30000Ft-tal drágább,ezèrt gondoltam erre a webshopra.

2014. dec. 30. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Megbízható weboldal.
2014. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kapok garancíát?Ha igen kitől?(emag,apple)
2014. dec. 30. 10:30
 3/10 kérdező.. ***** válasza:
0%
Sajnos bolti garit adnak rá,úgy meg már nem éri meg.Nézd meg a speedshop-nál ott is ugyanannyi mint az emagnál csak gyártói garanciával.
2014. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
emagnál romániai garit kapsz, speedshopnál is mindenféle külföldről hozott telefont árulnak, ott se vásárolj inkább, a legjobb az edigital.hu, ott ugyanazt kapod mint apple.hu-n vagy telekomnál, hivatalos magyar gari
2014. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
5-6 eve rendelek (ismerosi kor 80-90 %-a is) emagtol es senkitol nem hallottam meg, hogy a garancias ugyintezes problemas lenne. Igaz, hogy ha arra kerul sor kell varni 2-3 hetet, de hol nem?
2014. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Hivatalos garanciánál nem kell várni 2-3 hetet...
2014. dec. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
Hát igen gyári garanciánál beviszed személyesen a szervizükbe és ha nem nagy a gond akkor 1 óra alatt megcsinálják.Míg az emaghoz csak visszaküldeni lehet futárral ott még tartják amíg lehet és 3 hét múlva visszaküldik.Ha szerencséd van akkor még meg is csinálják.
2014. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az eMag maga jó oldal. Megbízható. Viszont iPhone-t nem onnét vennék. A garancia miatt.

Az iStyle-ban igaz, hogy drágább, viszont ott biztosítást is tudsz kötni elég olcsón. Talán 5000Ft és ha összetörik, akkor nem kell teljesen újat venni hanem adnak egy újat és talán a 10%-át kell csak kifizetni.

2014. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

November óta várom, kb 200€ összeget, már lemondtam róla.

Eleve hibás, üzemképtelen vackot küldtek.

Sajnos nem tudtam ez román cég és leszarják a magyarokat.

Eddig még sosem találkoztam ilyen gátlástalan mocskos bandával.

2015. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kérdező.. ***** válasza:
Én egy moto G-t rendeltem az emagtól.3 nap alatt lehozták és nem volt semmi gond.Úgy ki volt bélelve a telefon hogy ha dobálják sem tört volna össze benne semmi.
2015. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!