Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megy a root-olás. Pedig...

Nem megy a root-olás. Pedig be van kapcsolva minden, amit az SRSRoot követelt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vodafone Smart Mini készülékem van, és Mobilaréna fórumban többen is írták, hogy ezt a készüléket az SRSRoot progival a legcélszerűbb rootolni, mert semmi hiba nem fog felmerülni.

Szóval, az "Ismeretlen források" be van kapcsolva, a "USB hibaelhárító" be van kapcsolva, és a Root Device opciót kiválasztva mégis csak annyit csinál a progi, hogy elkezd keresni, majd néhány másodperc múlva kidobja, hogy "ADB Device: NOT FOUND".

Mit tehetnék ilyenkor?

Azt még megjegyezném, hogy a Chrome-ban töltöttem le a progi saját honlapjáról, de a gép veszélyesnek érezte, ezért Chrome-ban kijavítattam, így tudtam telepíteni, de továbbra is vírusnak érzi, meg azzal, hogy kijavítottam, ez valamilyen funkciót letilthat a programnál vagy blokkolhat benne valamit?

Előre is köszönöm a hozzáértők válaszát!



2014. dec. 30. 10:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Talán még az lényeges lehet, hogy a gép a telefont soha nem cserélhető adathordozós eszköznek ismerte fel, hanem különpakolta csak sima hordozható eszköznek.

Nem úgy, mint pl. egy pendrive-nál, ahol rendes meghajtóként felismeri és úgy mint cserélhető adathordozós eszközt.

2014. dec. 30. 10:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg azért szar mert kijavíttattad.
2014. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már töröltem a progit, majd Mozillaban is leszedtem megint, ő nem érzékelt semmit, úgy is feltelepítettem, majd megint próbáltam, de ugyanaz.

Közben arra is rájöttem (sanda 1 év után) hogy hogyan csinálhatok háttértárat a telóból....

De tökmindegy, úgy sem csinál semmit. :(

2014. dec. 30. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig biztos te rontottál el valamit. Csibald meg videó alapján
2014. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már sikerült (elvileg).

ADB Installer-rel feltelepítettem a hiányzó illesztőprogramot, és így rögtön ment.

Csak az lepett meg, hogy az egész megvolt kb. másfél perc alatt. Mármint a rootolás. Egyszer sem indult a telefon újra meg semmi, pedig valami látványos dologra számítottam.

De a végén kiírta, hogy "Root complete!".

2014. dec. 30. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kész
2014. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!