Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530 milyen telefon?

Nokia Lumia 530 milyen telefon?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert jelenlegi 3 éves Nokia 500-as telefonomat szeretném lecserélni. Eddig elvoltam és kompromisszumot kötöttem, a fagyogatással, kitapasztaltam minden apró baját, például hogyha az akksi 40- és 25% között van a WiFi több percig tölt egy oldalt. Az utóbbi időben azonban olyat produkált, hogy you tube-on a videó előtt kiírta, hogy A videó nem játszható le, pedig mégis elindította. Eddig ilyet a 3 év alatt sohasem csinált. Egy szó mint száz, úgy voltam vele, majd lesz valami. Zenehallgatásra tökéletes, és videonézésre is. MA azonban a tmobil oldalára tévedtem és megláttam a Lumia 530-ast. Mi róla a véleményetek? Megéri?

2014. dec. 30. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Jók a WP telefonok, én nagyon szeretem (L520). Az 530 is teljesen használható, nem olyan mint a legolcsóbb android, h folyton fagy. Mennyit szánnál rá? Meggondolhatod a 630 at, vagy az 535-öt is esetleg. Ezek jobbak azért. Az 535 most fog kijönni, valoszinü lesz a T-nél is, és ugy 35e körülre tehető. Nagyon igéretes az a teló, sokan várják. Bizonyos szempontból az 520 is többet tud az 530 nál, de amúgy telefon, email, zene..stb, szal az alapok az 530 on is teljesen jól mennek:)
2014. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

ebben az árkategóriában a legjobb választás!

hiába olcsóbb telefon, stabil, és nem fog fagyni, mint a droid

2014. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az Androidosok se szoktak fagyni.
2014. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50e alatt androidot soha többet a kezembe nem vennék. A rendszert nem bírják a telók, csak akadás és megmagyarázhatatlan jelenségek lesznek az eredményei...Aki 1szer ki meri próbálni a WP rendszerű telót, akkor nem sírja vissza az olcsó androidos szopórollert. Egy már 20-30e körüli WP is olyan gördülékeny mint a 100e+ telók. Volt sokkal többe kerülő androidom, és 1 év után már szenvedés volt bármit is elindítani rajta...
2014. dec. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


sok értelmeset mondhatsz 22%-kal, ez is egy hülyeség volt

ha nem értesz hozzá minek írsz?

de látom legalább a lepontozás megy

2014. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek jár a zöld kéz, kivéve a 22%-os válaszolónak.


Androidot nem akarok s4 minivel több baj van sokszor a szervíz sem tud vele mit kezdeni. (saját tapasztalat)

2014. dec. 31. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!