Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek manapság miért...

Az emberek manapság miért vitatkoznak telefonokról? Nevetséges, amit egyesek művelnek.

Figyelt kérdés

Röhejes, hogy ma mobil op. rendszerről, proci magokról, meg anyaghasználatról vitatkoznak az emberek. Nem, nem is vitatkoznak, hanem egyenesen gyűlölik az adott illetőt, ha másfajta telefonja van. Ez ma komolyan a normális kategória szint? Vagy én vagyok ennyire maradi, hogy én csak azért veszek egy telefont, hogy azt én használjam, és senki másnak köze nincs hogy miért és mire használom?


Miért jó ez emberek?


Csomó mindenre lehet fogni, hogy.: "gyerekek", vagy "mai generáció", de ez már egy teljesen más szint....eszméletlen....



#vitatkozni #telefonokról
2014. dec. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Minek törődsz velük? Az Ő bajuk, nem a Tied. Én is magamnak veszek telefont, hogy más mit mond, addig nem sokat számít, míg nem kérdeztem.
2014. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem törődnék velük, ha nem lenne állandóan a szemem előtt. Nem csak neten, személyesen is megkaptam már. Egy rohadt telefon miatt..
2014. dec. 30. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell odafigyelni. Azzal csak tovább hergeled. Ha van ekkora hülye, hagyd magára, majd elfortyog szépen.
2014. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Látszik hogy te értelmesebb vagy mint a tömeg! Jó hogy élnek még ilyen emberek! :D Ezek idióták, ne foglalkozz velük.
2014. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

csak azok csinálják akiknek nem telik iphone-ra

csóró ország vagyunk

2014. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

#5: Pár napja pont egy iPhone tulaj kötött belém, hogy miért ezt a sz*r Xperia Z-t vettem. Erről ennyit.


Nem attól függ a dolog, mit akar, vagy mije van a másiknak, hanem a viselkedése.

2014. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki életében van olyan téma amiről el tud vitázni másokkal.Szerintem neked is.Ha téged nem érdekel akkor hagyd figyelmen kívül.
2014. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!