Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z2 csak nekem nem...

Xperia Z2 csak nekem nem működik helyesen a duplakattintásos képernyőfeloldás?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy a dupla kattintásos képernyőfeloldás nem működik rendesen.Tehát 10/ 3 szor érzékeli rendesen a dupla kattintást.A G3 ami volt nekem

abban nagyon jól meg volt csinálna bárhogy kopogtattam észlelte.Ez valami szoftveres probléma lehet?

Android4.4.4 van rajta vagy mi.Az android 5.0 segíthet?

Ezen kívűl remek telefon imádom sokkal gyorsabb mint a G3 am volt.


2014. dec. 31. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A Sony módszere nem tökéletes, nálam is ez van Xperia Z esetében.
2014. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te meg vagy elégedve a Z vel?
2014. dec. 31. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem a gyári rendszert használom, nagyon jó telefon. Egyedül az ajtók zavarnak, de ennyi áldozat belefér az IP57 miatt. Az előző telefonomon is voltak.
2014. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ajtók engem is zavarnak remélem nem fognak lötyögni mert elég sürűn dugom a töltőre jobban megvagyok ezzel elégedve a z2 vel mint a g3 al ha nem ezt vettem volna akkor nem vettem volna semmi max ha bejött volna egy "z4" vagy amiért érdemes váltani.esetleg majd egyszer valami ultramodern htc:D amiben a kamera is csiti fitti lesz:D
2015. jan. 1. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos kopó alkatrész, így egy idő után érdemes lesz őket cserélni. Én most fogok ezen épp átesni, mert a tömítések kezdik feladni. A töltés megoldására esetleg egy dokkoló? Akkor elvileg semmit nem kell kinyitni.


Én egyébként kényszerből vettem Z-t, mivel a Nexus 5 drága, és nehezen beszerezhető. De nem bántam meg.

2015. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!