Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Könnyen meg lehet tanulni egy...

Könnyen meg lehet tanulni egy angol nyelvű menüs telefon használatát? Úgy értem h nem az alapvető funkciókat, amik magától érhetődőek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az angol nyelvet nem ismered nagyjából akkor nem tudod úgysem megtanulni, mert egyszerűen nem fogod érteni mit ír. De az egyszerűbb dolgokat úgy is kikövetkezteted, annyira bonyolult dolgokat meg úgy sem fog írni a telefon, hogy ne tudd mi van. A beállításokban viszont nehéz, mert ott nem csak alapvető dolgok vannak. Tehát ha nem alapdolgokat akarsz csak csinálni, akkor nem fogod érteni, max. kikövetkezteted, hogy mi lehet az.


Érdemes megtanulni amúgy a nyelvet. Én otthon tanultam meg, könyvből, aztán filmek nézése angolul, angolul beszélgetés és már tudsz is. Az angol egyáltalán nem nehéz.


Lex

2010. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Folyamatban van,meg értem is kicsit az angolt,de nem tudom h merjek-e ilyen nyelvü telefont venni,mert amit kinéztem annak nincs magyar nyelvü menüje. Német is jó lenne mondjuk...
2010. febr. 4. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet rendelni a telefont külföldről is , vagy nem tom hogy akarod , de az , hogy egy sms-t sem fogsz tudni normálisan megírni azt tartsd szem előtt.
2010. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magyar o.-on venném a telefont,de nincs magyar menüje.
2010. febr. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!