Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Musiverse-hez (iphone) hasonló...

Musiverse-hez (iphone) hasonló játék van Androidra vagy WP-re?

Figyelt kérdés
2014. dec. 31. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
A googl play és a wines appstore csak dísznek van, igaz? És kereső sincs rajta...?
2014. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
te f-szarcú, azért raktam fel ezt a k-rva kérdést mert én nem találtam azon a k-rva store-on és gondoltam hátha ha van hasonló csak én nem találtam meg.
2014. dec. 31. 18:32
 3/22 anonim ***** válasza:
Gondolom te is láttad Goodlike videóját.:D egyébként én is kerestem androidra de még nem találtam, ha valaki tud, akkor ossza meg velünk kérem!:)
2015. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Én wp-re sem találtam... :D

kis GL találkozó lesz :P

2015. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én láttam GL-nél is meg Nosikánál is a videót és baromira tetszik az a játék de kár hogy nincs se droidra se wp-re remélem minél hamarabb lesz.
2015. jan. 2. 09:23
 6/22 Máté Roland válasza:
PC re van ilyesmi. Audiosurf
2015. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Wolgor válasza:
100%

Szia,


Pocket Games-es fejlesztő vagyok :) ... Örülök, hogy tetszik a játék! Nem tudok hasonló játékról mobil eszközökre jelenleg, ezért is kezdtük el fejleszteni. Az Android verzió még idén télen megérkezhet, a WP-ben még nem gondolkoztunk, de majd megnézzük mit tehetünk az ügy érdekében. Bármi kérdésed akadna megteheted a facebookunkon: [link]


Üdv,

Ádám

2015. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6.

néztem de az nem nagyon jött be.


#7.

na ezt nem gondoltam volna hogy egy fejlesztő fog írni! :D

de ennek nagyon örülök. annak is hogy jön droidra de wp-re jobb lenne mert váltottam arra és ha megnézitek a két videósnál a kommenteket elég sokan írták a wp-t, szerintem megérné arra is megcsinálni a játékot. de a ti döntésetek. :D


(Néztem az oldalon a magyar címet de nem gondoltam volna hogy tényleg magyar fejlesztésű játék.) :D

2015. jan. 2. 21:22
 9/22 A kérdező kommentje:

meg még annyit a wp-hez hogy mivel már kezd elég jól felfele jönni a wp hírneve is és elég sok ember vesz ha meg kijön az új windows akkor meg szerintem jobban megfog nőni a kereslet a wp iránt.

én most ahogy váltottam wp-re én azt mondom hogy a wp az a csórónak az ios. :D

és mivel egyre több mindenkinek van wp-je így szerintem nagyon aratna ez a játék azon is! :D

de most már hagyom a marketing dumát. :D reménykedem.. :D

2015. jan. 2. 21:26
 10/22 Wolgor válasza:
Hamarosan nyitunk fórumot, ahol szeretnénk titeket több mindenben belevonni, szavazásokat tartani, és kikérni a véleményeteket a felmerülő dolgokról. Rengeteg még a teendő is emelett, szóval nagyon okosan kell beosztanunk az időnket. Viszont oda majd mindig jöhettek, kérdezhettek, adhattok ötletek, és igyekszünk rá a lehető leghamarabb reagálni :)
2015. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!