Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos lett az Iphone 6-om....

Vírusos lett az Iphone 6-om. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Beírtam a Googleba,hogy 50 cent Candy Shop free mp3 download,aztán amiket kiadott zeneletöltő oldalakat,azok közül rámentem egyre de az nem volt jó,majd visszaléptem és rámentem egy másikra,és amikor elkezdett betöltődni,a telefon kiírta hogy vírusos lett a telefon,a helyreállításhoz nyomjak "Ok"-ot. Rámentem az "Ok" gombra,de aztán leállítottam az oldal betöltődését és kiléptem a telefon menüjébe. Most mit tegyek?

2015. jan. 1. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy átverés, az ilyen "999999. látogató" típusnak a pofátlanabb verziója. Semmiképp ne kattints rá és ne tölts le onnan semmit, tesztet meg pláne ne tölts le.
2015. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs virus iphonera csak androidra, ha ki is írja nem tud lefutni, ne foglalkozz vele, és ne tölts le ilyen szar oldalakról
2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a sandboxing miatt a vírusok a nem jailbreakelt rendszerben nem tudnak kárt tenni, szóval ha nem jailbreakelted az iPhone-od, akkor semmi aggódnivalód nincs.
2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

#2: Aki összeszed valami vírust Androidra, azelőtt emelem kalapom. Ahhoz már tehetség kell. (Ne érts félre, nem azt mondom, hogy lehetetlen.)


Kérdező: Ez csak egy kamu. Használd tovább egészséggel a telefonod.

2015. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen,megnyugodtam😊 Mi az a jailbreek?
2015. jan. 1. 17:52
 6/14 A kérdező kommentje:
Jailbreak*😂
2015. jan. 1. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Azzal te ne foglalkozz :D
2015. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem se, mert a végén tényleg elrontod. másik részről tudom, hogy egy g_ci vagyok, de iPhone 6-ra van pénzed, mégsem vagy hajlandó egy párszáz forintot kiadni egy zenéért? vagy legalább értelmes helyről szednéd le.


amúgy androidon pont ezért könnyű, mert ott is sok az olyan hótegyszerű ember, aki azt hiszi, hogy beírja hogy free download, és a legismeretlenebb oldalra rámegy, letölt valami fizetős appot, ami igazából fertőzött, aztán veri az asztalt, hogy hát az értesítési sávban reklámok vannak meg hasonlók :D igen, aki odafigyel, meg mondjuk lehetőleg play-ből is normális alkalmazásokat-játékokat szed le, az ott sem kap be semmi kártevőt :D

2015. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, softonic meg az ilyen hasonló köcsög oldalakról nem is szabad leszedni.
2015. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8/9 es, nem egy zenét akartam,hanem sokkal többet. A régi telómon majd kétszáz zene volt,ha az Itunesban megveszek kétszáz zenét az már nem gondolod,hogy egy kicsit sok pénz zenékért?😊
2015. jan. 17. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!