Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefon való egy...

Milyen okostelefon való egy 10 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz 10 /kislány/ éves és azt kérte hogy NE Samsung márkájú telefon legyen, Így már nézegettem Huawei, Sony, és Lg telefont is néztem már.Amúgy 35 ezer forintba kellene hogy beleférjen! Lécci mondjatok ilyen telefonokat! És mégegyszer: NE Samsung márkájú legyen!!! Kösz
2015. jan. 1. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Meg ráadásul fiatal gyereknek értékes holmit nem éri meg venni...elveszik, összetörik, elejti, összetöri...nem képes felfogni az értékét, csak majd nyávogni fog, ha már nem lesz...szóval amellett, hogy 10 évesnek okostelefont, semmilyen pozitív érvet nem lehet felhozni.


Bár amúgy erősen kamukérdés szerintem...egy 10 éves gyerek honnan tudná mi az a samsung, meg hogy miért nem az kell neki...

2015. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
89%

10 évesnek NE vegyél okostelefont. Nem tudom pontosan, hogy melyik válaszoló írta, hogy jobb lenne egy "butatelefon" amiről lehet hívni. Na az jó.

És miért ne Samsungot? Mert a 9 éves osztálytársának az izomagyú bátyja azt mondta?

2015. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

De ha mindenképpen kell neki telefon, akkor [link]


De ne várjatok csodát ennyiért, és főleg azt ne hogy egy S5 vagy Z3 szintjét hozza.

2015. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző elolvastad a kommenteket?
2015. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Olyan telefont vegyél a gyereknek amilyen neked volt 10 évesen! Vagy ha nem volt akkor Nokia 3510-et az telefon
2017. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!