Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fénykepezős alkalmazás (részle...

Fénykepezős alkalmazás (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Lehet hulyen hangzik de elpróbálom magyarázni :P. Olyan alkalmazás érdekelne h amikor fotőzol akkor halványan látod a kijelzőn egy mar meglévő kepet. PL van egy bizonyos hely ami egy filmben szerepelt ezt a képet látod halványan a kijelzőn a jelenlegi kameraképpel egyutt, mert te pont abbol a szogbol akarod fenykepezni es pont ugy akarsz állni pont azon a helyen ahol pl a foszereplő állt a filmben. ezt segiti ha látod azt a filmből vett képet halványan a kamera kepevel egyutt.

Nem tudom értheto lett-e de ha erted mirol beszelek es tudsz valamit akkor ird meg :P


2015. jan. 1. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, de nem hallottam még ilyen alkalmazásrol.
2015. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egyszerűbb ha kinyomtatod a képet és megpróbálod ugyan abból a szögből fényképezni, egyébként nem lehet egy nagy cucc biztos hogy van ilyen, csak nehéz rátalálni, főleg ugy hogy nem írtad, hogy telefonról van - e szó , esetleg android ios wp ?
2015. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
androidosra kellene
2015. jan. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!