Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Lumia 930-om van, és mikor bejövő hívásom van, akkor nem cseng és nem rezeg, csak kiírja, hogy ki keres. Tehát ha épp ránézek, akkor szerencsém van és észreveszem. Hangerő 7/10 és rezgés aktív. Ma 5 hívásból 2-nél csengett 3-nál nem. Közben messenger üzenetre jelez. Bejövő hívás közben is kaptam üzenetet és jelzett, de a hívás miatt nem csengett.

2015. jan. 2. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
egyszerű a válasz.. azért mert Lumia kikell dobni a kukába! inkább vegyél android vagy IOS rendszerű telefont! amúgy szerintem viddbe a szolgáltatóhoz, lehet hogy csak hard reset kéne neki vagy szoft.frissítés!
2015. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Műszaki hiba, meg kell nézetni szervizben vagy a szolgáltatónál.

A Lumiák tényleg megbízhatatlanok, de inkább Nokia Lumiát, mint egy tetves iOS-t.

2015. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
iPhone-nál nem lenne ilyen probléma és elég stabil az IOS. de én erősen Android párti vagyok! :) Kinek mi..
2015. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nem igazán fogok tudni telefont cserélni. Attól tartok, hogy a napokban leejtettem, és a sarkán lett egy apró horpadás. A hiba viszont korábban is fennállt. Nem akarnám, hogy ráhúzzák, hogy amiatt van, mikor tudom, hogy előtte is volt ez a gond vele.
2015. jan. 2. 10:27
 5/12 anonim válasza:
Nem kell szidni egyik gyártót/céget se, mindenhol vannak típushibák és szoftverhibák, sérülések. Én például eddig végig Android párti voltam, de most az Apple termékek lenyűgöznek. A lumiákhoz nem értek, de szerintem is minél előbb vidd el szervizbe, ők majd megmondják a baját.
2015. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi az esélye, hogy ráfogják? Gondolom, azért látják, hogy miért lehet felelős az ütés, és miért nem. Vagy tévedek? Amúgy még bőven garanciás, de ha arra fogják, akkor fizetős...
2015. jan. 2. 10:44
 7/12 kérdező.. ***** válasza:
Hát nem tudod,attól függ ki ül ott.Ha szemét akkor képes rád fogni.
2015. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kérdező.. ***** válasza:
*tudom
2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az elég szívás lenne, mert semmi köze hozzá. Ha előbb ejtem le és utána jön elő, akkor más. De tudom, hogy előtte is megvolt ez a hiba.
2015. jan. 2. 12:36
 10/12 anonim válasza:
Nekem segített ilyesmi problémánál egy restart (android)
2015. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!