Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megy rendesen a wifim mi...

Nem megy rendesen a wifim mi lehet a baj? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy wifink ami a konyhaban van elhelyezve de az egesz lakasban lehet fogni a jelet sot meg a szomszed is a mienket hasznalja. Nekem van egy ipadem ami nemreg szervizben volt a kepernyojet csereltek de miota visszakaptam konkretan csak a konyhaban kepes fogni a wifi jelet. Ott teljesen rendesen megy harmas csikon de mar 2 megerrel arrebb megyek a szobamba(a kettot egy fal valasztja el) lemegy egy csikra vagy neha elis tunik, a lakas tobbi reszeben meg nem is megy. Ugyanakkor minden egyeb keszulek telefon stb tudja venni a wifit akarhol. Szoval valoszinuleg nem a wifvel van a problema. Valakinek valami otlete h mi lehet a baj? Mar kikapcsoltam aramtalanitottam elfelejtettemvele a jelszot halozati beallitasokat vissza allitattam. Es semmi.

2015. jan. 2. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
valami az ipadben romlott el. vagy akkor amikor megsérült? a képernyője, vagy a szervízben. Nagyon nem tudsz más csinálni mint szervízbe vinni szerintem
2015. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!