Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 hónap múlva lejár az előfize...

2 hónap múlva lejár az előfizetésem, megéri még megvenni a Galaxy S5-öt úgy ha 2évre tervezek vele minimum?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan még s2-őt használnak ami több mint 3 éves. Rajtad múlik mennyire törődsz majd vele.
2015. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 évig nem fogja kibírni a telefon,1 év után már elég sokat fogsz járni szervizbe,nekem az van,és szörnyű,folyton túlmelegszik....
2015. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két évet???? Hol élsz te??? Örülj neki ha fél év után nem lassul be.
2015. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sajnos a mai kínálatból nem nagyon tudok mást választani,iphone6-okat néztem..nem nyerték el a tetszésemet,sony-k nem tetszenek,lg g3-se nagyon ezért gondoltam S5-re mert s3,s4 már volt
2015. jan. 3. 09:16
 5/5 anonim válasza:

Nemrég 33.000.- forintért vettem meg az S5-öt úgy, hogy 8000 Ft a havi díj, amit simán lebeszélek minden hónapban.

Nem tartottam rossz vételnek.

2015. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!