Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékcsere után az új...

Készülékcsere után az új telefon nem tud csatlakozni a Vodafone hálózatához adatforgalomra. Többi lent. Mit b.6tam el?

Figyelt kérdés

A régi dual SIM-es telefonom Edge-et tudott, ha vissza teszem a kártyát, akkor csatlakozik. Van zsebrouterem, azon is csatlakozik. Az új telefon is dual SIM-es, Android 4.4.2-vel. A hívásindítás/fogadás, valamint az SMS küldés szépen működik, csak csatlakozáskor van a baj. Mutatja a menüben hogy csatlakozik, de a fejlécen már nem jelenik meg az adatforgalom ikonja, és ennek megfelelően minden internetet használó program közli hogy nincs net. Próbáltam kikapcsolni a 3G-t is, ugyanez a helyzet. Szinte csak a "beállítások/hozzáférési pont szerkesztése" menüpontot hagytam ki, de ott pedig mindent tud a SIM (hozzáteszem, vannak üres dolgok pl:Proxy, port, szerver,azonosítás típusa, stb.). A Wifi, Bluetooth, GPS működik. Már tippem sincs hogy mit kapcsoljak be, vagy mit kapcsoljak ki.


A válaszokat előre is köszönöm! Üdv.


2015. jan. 2. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szinte csak a "beállítások/hozzáférési pont szerkesztése" menüpontot hagytam ki,"

Pedig az a lelke. Mi van beírva?

2015. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Linkelem a képernyőmentéseket.


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 3. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!