Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnám megnézni?

Hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
GSM boltban vettem egy készüléket használtan és kicsit aggódom hogy az előző tulaj nem fizette ha előfizetéssel vette. Én ezt hol tudnám megnézni ,hogy van e tartozás a telefonon vagy muszáj bemenni szolgáltatóhoz? Köszi előre is

2015. jan. 3. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

ha egy használtboltban vetted akkor téged nem terhel más ember kölcsége, akkor ha nem fizette őt keresik meg nem téged, maximum a telefonkártyát blokkolják, de azt is csak akkor ha az övé van benne, vagy más telefonban,

neked az egészhez semmi közöd, nyugodj meg, a legroszabb ami történhet veled, hogy elüt a busz

2015. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nekem abból nem lesz bajom és öt keresik meg ,de a telefont letiltják attól még
2015. jan. 3. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:

mint írtam:

NEM tiltják le...

attól a perctől kezdve, hogy a csávó aláírta a papírokat a telefonhoz a szolgáltató nem nyúl!

ifost tud blokkolni az apple, meg a rendőrség a többit, de ha nem fizetné soha a számlákat ő kerülne börtönbe a telefon meg a TIÉD ÉS SEMMI KÖZE NEM LENNE AZ EGÉSZHEZ

2015. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben . Köszi
2015. jan. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!