Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tippek, hogy sokáig működjön...

Tippek, hogy sokáig működjön az androidos telefonom?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 NEO nagyon szeretem életem legjobb telefonja


.


van rajta szilikon tok meg képernyővédő folia is de én a belsejére gondolok :)



2015. jan. 3. 09:35
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ne ejtsd vízbe vagy más folyadékba,ne vidd szaunába se,ne hagyd kint télen a hidegbe

alap dolgok ezek,ennyit lehet tenni nincs semmi extra cselekedet amit csinálni kéne a védésükre

2015. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minél többet legyen kikapcsolva, és sose hordd magaddal.
2015. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne használd, akkor elég sokáig jó lesz
2015. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A falhoz se vágd. Ha ezt betartod, hosszú életű lesz.
2015. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gyorsitotár törlése pl messengernél? az jó
2015. jan. 3. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha azt akarod, hogy ne lassuljon a szoftver, akkor alapból el kéne felejteni az ilyeneket, mint a Messenger, Instagram (meg ami a háttérbe fut), vagy legalábbis 1-2-nél többet ne használj ilyenekből.

RAM tisztítás, gyorsítótár ürítése, meg van még ezer neve, na az sem ér semmit, nem árt, de nem is használ, a háttérfolyamatok úgyis visszatérnek, minek törölgetni őket..


Ennyit a szoftverről


Egyébként ne vidd víz közelébe, ne hagyd ellopni, és nézd meg, hogy a képernyőt is védi e a tok (van e kis perem, ami megvédi a képernyőt ha leesik a teló)

Fólia helyett ajánlom az üveg védőlapokat, szebb is meg töréstől is véd.


Kb ennyi, remélem tudtam segíteni :D

2015. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
legértelmesebb komment köszönöm
2015. jan. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!