Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet rendelni érintőt...

Honnan lehet rendelni érintőt mobilra és tabra?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek ahol szervíz alkatrészeket lehet rendelni de nem kínából

2015. jan. 3. 10:28
 1/7 anonim válasza:

E-bay-t ajánlom, ugyanis az itthoniak a kinti ár többszörösét kérik el ugyanazért (az általában kínai termékért)!

Én (hülye)4900-ért vettem NOKIA Touch pad-ot mert tört de megbántam mert e-bay-on 1088Ft postával (!) UGYANAZT megkaptam....

Tehát: E-BAY

2015. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az nem kínából jött? Mennyire vannak tapasztalataid E-bay-ról?

Pl.ha oda van írva a postaköltség akkor az tényleg annyi?

2015. jan. 3. 14:58
 3/7 anonim válasza:

Nagyon sok mindent rendeltem az e-bay-ről már, de őszintén megvallva csak ingyenes szállítást választottam eddig és korrektül, MIND ideért. Most rendeltem egy tizenezres készüléket, azt pedig a feladó postai nyomkövetéssel adta fel.

Nekem csak jó tapasztalataim vannak, eddig csak azt kaptam (és megkaptam!) amit kiválasztottam. Ja és az itthoni árak töredékéért!

2015. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet simán bankkártyával is fizetni? Mert ez a PayPal nekem magas.
2015. jan. 3. 17:23
 5/7 A kérdező kommentje:
És ahol azt írják, hogy ingyen posta az tényleg ingyen van?
2015. jan. 3. 17:28
 6/7 anonim válasza:

Én a bankkártya adataimat nem szívesen adnám meg EGY kuncsaftnak sem, ezt Neked sem ajánlom. Én PayPal-t használok és egyáltalán nem bonyolult a regisztráció! Van fenn a neten TÖBB leírás hogy hogyan lehet egyből az e-bay fiókot összekötni a PayPal-al.

Az igaz hogy nekik is meg kell minden adatot adni, de megbízhatóak.

Egy ilyen regisztrálás nem több mint 2 perc. Lényeg (de mindenhol elmondják) legyen rajta 1eFt a számládon mert a reg után a PayPal próbából leemel pár forintot, amit az első vásárlás alkalmával jóváír.

E-bay-on a bal oldalon van egy jelölő négyzet illetve a terméknél a szállításnál ki van írva: Free international shipping. Ilyenkor ingyenes a posta.

A vásárlás a beállitások után kényelmes. Kiválasztod az árut, kosárba teszed, majd a végén leokézod a vásárlást. Bekéri a PayPal jelszavadat a rendszer és már is meg van véve a cucc.

Legfelül a My EBAY fülön van egy Summary amiben megjelenik a megvásárolt termék. Látod az állapotát, vissza nyugtázta-e az eladó a vásárlást, postáza adta-e és hogy mikor fogja a postás hozni a terméket amit a postaládádba bedob. A nagyobb értékűeket követéssel és aláírással adják fel.

A legvégén amikor megjött az áru, az árunál értékelni kell az eladót, csomagolást, kommunikációt.

Ha az értékelést leadtad befejeződik az üzlet.

Ha valamiért mégsem érkezik meg az áru, a szállítás lejárta után lehet érdeklődni az eladónál, aki a békesség kedvéért rendszerint újra feladja azt.

No, de sokat lehetne még írni, gugli a barátod, sok érdekes infó van.

Ja és ami fontos még: A legjobb értékelést kapott eladótól érdemes elsősorban vásárolni mert biztos lehetsz abban hogy mindent megtesz hogy sikeres legyen az üzlet és meg legyél elégedve mindennel!

Remélem segítettem....

2015. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem válaszoltam:

Ahol az Free international shipping szerepel ott valóban INGYEN van a posta. Nemrég rendeltem egy 150Ft-os alkatrészt ami itthon 2eFt, és az is ingyen jött....

Tudod ott beteszik egy nagy konténerbe a cuccot, összevárják és nagy tételben pici pénzért tudnak szállítani. EZ a mi felfogásunknak furcsa, de ők belőlünk élnek és nekik is érdekük az olcsóság....

Olvasd el még a VÁMSZABÁLYOKAT is, mi vonatkozik a külföldi vásárlásra! Ha jól tudom 22euróig nem vámköteles a megvásárolt áru ami nem az EU-ból lett postára adva, fölötte vám elé állítHATják. Az EU-ban postára adott cuccok VÁMMENTESEK!

2015. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!