Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, ha egy telefonnak...

Ízisz17 kérdése:

Normális, ha egy telefonnak 12 órába telik a gyári beállítások visszaállítása?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 625 telefonom van, és meghalt rajata az összes alap alkalmazás. Az újraindítás nem jött be, ezért visszaraktam gyáriba. A vicc, hogy ez 12 órája volt és még mindig csinálja! Ez most normális?! Vagy mit kéne tennem?! 24 óra kell neki hozzá?!

2015. jan. 3. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy is, kb 5 perc maximum.


Valami nem stimmel, miből gondolod, hogy még mindig csinálja?


[link]


Azt a felkiáltójelet fogod látni, ami az alsó képek egyikén van.

De ez kb. 5 perc se.

2015. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott más is elromlott
2015. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Két fogaskerék mozog amikor a gyári beállítások mennek. És még mindig azt csinálja, ami vicc. Köszönöm a válaszokat! Szerintem eből szervíz lesz :(
2015. jan. 3. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasónlóan jártam én is.Aztán frissítettem Denimre.5 és fél óra
2015. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hát az komoly :D én ma frissítettem és 5 perc volt az egész.. (Nokia Lumia 625)

nekem minden működik és jó a telefon.

kérdező, szerintem nálad lefagyott frissítés közben. kizárt hogy 12 vagy 24 óráig tartson egy telefon frissítés!!

2015. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Faján kiderült, hogy szoftver hibája volt a telefonnak, és újra rakták az egészet.
2015. jan. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!