Hogy járok jobban?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Van egy Sony Ericsson mini pro-m 2011-ben vettem és nagyon vigyáztam rá, de most olyan hibája lett hogy ha telefonálok akkor csak nagyon halkan hallanak azt mondják olyan mintha nagyon távolról vagy mint ha víz alól beszélnék. Gondolom kezd tönkre menni benne a mikrofon. Hogy éri meg jobban ha megcsináltatom vagy, ha mondjuk veszek egy új telefont? A Sony Xperia E1-t most 25.000 körül megtudnám venni. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 3. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bedugult a mikrofonhoz vezető rés..vagy kitisztítod, vagy szakember..megkérdezed, mennyit kér a tisztításért, aztán eldöntöd. ha nem az a baj, akkor megkérdezed annak is a javítási árát..
2015. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!