Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom? Mi a...

Ellopták a telefonom? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A barátomnál voltam,nálam a telefon,beszálltunk a taxiba ott már nem találtam,de mondom biztos ott felejtettem vagy a táska aljába van,majd meg lesz,hazaértünk a telefon sehol,taxist visszahívtuk azt mondja semmi,a barátomék házát is átkutattuk semmi..Tehát valószínűleg azon az egy méteren eshetett ki amig beszálltunk a ház előtt az autóba vagy a taxiba...Telefon le volt merülve,próbáltam hívogatni hát ha valaki hazavitte bekapcsolta,de semmi..Próbálkoztam az android eszközkezelő programmal,azt írja nem található hely,tehát valószínűleg kivan kapcsolva.Vagy ha valaki használja és a play áruházba be vagyok jelentkezve valamint a telefon net közelbe van akkor jeleznie kéne nem?Lehet valamit tenni az ügybe,vagy mondjak le a telefonról?Bocsi hogy ilyen hosszú lett,de nagyon ideges vagyok...
2015. jan. 3. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Be lehet jelenteni a papírjával amelyen az IMEI rajta van, nem tudom mennyire "mérik be" a telefonokat ha netán használni kezdené valaki...
2015. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Keresztet vetni rá.
2015. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!