Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom az ikonokat...

Hogyan tudom az ikonokat átrendezni a menüben?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy Samsung Galaxy S Duos és egyszerűen nem jövök rá, hogy a harmadik oldalon miért van kettő alkalmazás, a negyediken öt a hatodikon, pedig nyolc. Ezeket én töltöttem le és nem értem, hogy hogy van ez. Átszeretném rendezni és már videókat, kérdéseket, meg mindent kipróbáltam, de egyszerűen nem megy. Tudna valaki segíteni?

2015. jan. 4. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint említettem S Duos nem S5 az én menüm nem így néz ki
2015. jan. 4. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=KFcBAtBVDsg


1.41 -től nézd

gondolom magyar nyelvű a telefonod nem angol. Ne keresd rajta az EDIT gombot, mert Szerkesztés néven szereplehet

2015. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nekem nem így néz ki.... nekem nincs ilyen ...-os izé. Az én telefonom menüjének ehhez köze nincs, sajnos :(
2015. jan. 4. 15:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekes megtaláltam. Akit érdekel a jövőben annak elmondom, hogy a telefonon alul, van három gomb. Egy vissza (nyíl) egy home (sima gomb) és egy "opciók" (három vonal)a menüben, ha ezt megnyomod akkor sok lehetőség fog megjelenni pl.: Play áruház, szerkeszt, mappa létrehozása, eltávolítás stb. és ahogy említette a válaszoló az én problémámon a "szerkeszt" segített. Köszönöm szépen, mert a linkelt videó címével keresgéltem tovább és találtam meg.
2015. jan. 4. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:

"(három vonal)a menüben, ha ezt megnyomod akkor sok lehetőség fog megjelenni"

igen ezt a gombot nyomják meg a videóban is :)

2015. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt mondtam, de köszönöm
2015. jan. 4. 15:39
 8/8 A kérdező kommentje:
*hogy alátámasztod
2015. jan. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!