Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link] vagy

[link]



2015. jan. 4. 13:06
 1/4 anonim válasza:
0%
Egyiket sem, mert androidos, így nekem akkor sem kellene, ha utánam dobnák. De a Concorde jobb, mert magyar cég, így magyarországi szervizzel is rendelkezik. A Wayteq-et pedig már nem forgalmazza az extreme digital, és nincs magyarországi szervize. Az android is régebbi hozzá, ok, hogy csak egy fokkal, viszont a concorde-hoz jönnek ki oprendszer frissítések. Én a helyedben inkább Windows Phone-t vagy Iphone-t vennék, sokkal jobb, mint az android.
2015. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az B+! Negyvenezres Dual SIM-es telefon helyett vegyél single SIM-eset százezrekért! Bravó!



Én a Concorde-ot venném meg.

2015. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik jó.

Első hozzászóló, nekem nem jön be a WP rajongók gerillamarketingje.

2015. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látjátok? Itt az élő bizonyíték hogy vannak olyan iphonosok vagy windows phonosok akik utálják az androidod.
2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!