Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonokat ajánlot...

Milyen okostelefonokat ajánlotok nekem max.40E Ft-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy milyen okostelefonokat ajánlotok nekem? A keret rá maximum: 40 000Ft.


- Androidos legyen

- Belső tárhely mérete nem lényeges

- Kamera sem fő szempont


Amire használnám az legfőképp játék, fb, netezés.


(És még valami lenne: pár napja néztem LG F70 okostelefont, nagyon megfogott, de szinte sehol sem találok, csak ilyen GSM oldalakon, amikben annyira nem bírok, szóval ha lehet olyan helyről kéne ami megbízható. Igen ez kicsit több, mint 40ezer de ha lenne valahol ez szóba jöhetne)


Előre is köszönöm a válaszokat, értelmes válaszokért megy a zöld.



2015. jan. 4. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenovo A536
2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lenovo-t max 25 ezerért, de már azt is sokallanám érte.


Egyébként a legjobb Androidos telefon ennyiért a Moto E, Expansys-ról lehet venni, ami nagyon megbízható, 35k körül van, és tényleg a legjobb telefon ebben az árkategóriában.

2015. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. miért,mi a bajod a lenovoval?
2015. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Én is a moto E-t ajánlom az expansysról.
2015. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld. Várok további válaszokat is :D
2015. jan. 4. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

#3


Nem rossz telefon, de ahogy írtam, max 25-ért.

Oka? 100% ugyanilyen, vagy jobb telefont kapsz annyiért.

Ezek tömeg telefonok, legyártanak ezer félét, csak egyikre Lenovo-t nyomnak, másikra THL-t, harmadikra Cubot-ot, stb.


Szokásos recept: Mediatek MT6582M, 1 giga RAM, 480*854-es felbontás, 1 giga RAM, Android 4.4, és végén rányomnak egy random márkát aztán vihetik.

2015. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bence4 ***** válasza:
Lg l90 .38 ezerért láttam újmobilokon.8gb,4 magos proci,1 gb ram.
2015. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!