Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban venni, iPhone vagy iPad?

Figyelt kérdés

Most azon vacilálok, hogy vegyek-e egy iPad mini 2 16GB 4G-st 70000Ft-ért, vagy a 4S-emet cseréljem le 5S-re?

Melyiket érné meg?

Igazából az iPad-et is szeretem, mert sokkal kényelmesebb mint iPhone-on, ráadásul ennek már a képe is szép, nem úgy mint az előző iPad mini 1-esemnek, sokszor többet használtam a 4S-t, mint az iPad minit, de a 2-esre nagyon rá vagyok pörögve, de nem tudok dönteni.

Segítenétek?


Köszi!



2015. jan. 4. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább iPad. én legalábbis saját tapasztalataim alapján úgy voltam vele, hogy amikor vettem egy iPad-ot, akkor alig nyomogattam a telefont, utoljára nekem is 4S-em volt, szerintem olyan átlag használatnál az is tökéletesn kiszolgálja az embert, az erősebb dolgokhoz meg használod az iPad-et. 70ezerért meg nem is olyan rossz ár egy LTE-sért, de gondolom valamilyen hálózatfüggő. nekem sima wifis van 3 hónapja, azt vettem én 75ért.
2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, én is inkább az iPad-re szavazok, később jöhet a Touch iD-s iPhone.

Az iPad mini 2 nem szolgáltató függő, mert újonnan lett vásárolva egy éve az iStyle-ban Budapesten, csak a tulajdonosa ajándékba kaptam, és mivel nem nagyon használta így tovább adna rajta, szóval egy 1 éves, teljes hibátlan, karcmentes iPad mini 2-t kapok 70000Ft-ért, inkább azt, mint 120-ért egy új független iPhone 5S 16GB, jóval olcsóbb, és szerintem hasznosabb is.

Viszont az érdekelne még hogy az iPad mini 1-es tokok jók a mini 2-eshez is, mármint nem gáz, hogy letakarja a hátulján illetve a tetején a mikrofont?

2015. jan. 4. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, úgy már egyértelműen megéri.

szerintem jó rá, nem lesz vele gond.

2015. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2015. jan. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!