Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-hoz milyen stylust...

LG G2-hoz milyen stylust tudtok ajánlani, mert ezekkel a görögdinnye fejű valamikkel nem lehet írni!?

Figyelt kérdés
Valami S pen szerűségre gondoltam amit a samsung is használ, de nem tudom, hogy pl ez működne-e, vagy csak samsungokkal megy.A lényeg az lenne hogy minnél kisebb legyen a feje :D
2015. jan. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

az osanban vettem egy maxell tipusút 450.-Ft-ért..nem tűhegys, kicsit buci-duci, de a célnak pont megfelel..volt ugyanott hegyesebb 700.- pénzért, az már olyan volt mint a samué..


beviszed egy GSM boltba a G2-t, és kérsz egy neked tetsző spent...aztán kipróbálod..


én nem próbáltam semmit, mert négyötvenért nem bukok..és jó lett.

2015. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy hiába jó az LG G2 kijelzője, sokat pötyögni csak spennel az igazi...


persze nem kergettek az asztal körül, ha nem volt spenem..csak kényelmesebb.


ebből látszik,nem hülyék a samsung tervezői sem.

2015. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi :D
2015. jan. 4. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv,

Nekem note 2-őm van és azt elmondanám, hogy a samu az s pent teljesen más módon érzékeli mint bármely másik eszköz egy stylust. A stylusról meg annyit hogy egy "varázstollal" tenyleg nagyobb élmény nyomkodni egy ekkora kijelzőt(persze ha kellően vékony a hegye).

Remélem tudtam segíteni

2015. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!