Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 vagy 735?

Exad kérdése:

Nokia Lumia 625 vagy 735?

Figyelt kérdés
Vélemény érdekel, tapasztalat, árkülönbség, nem kérek copy paste választ ha lehet, ki melyiket ajánlja stb, amit csak lehet ez a 2 telefon között gondolkodom segitsetek

2015. jan. 4. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az igényeidet nem ismerem, de ezek ugyebár eltérő árkategóriák. A 625 egy jó középkategóriás teló volt, de már nagyon kifutó model. Én már azt hittem nem is nagyon kapni. A 735 meg egy friss teló, ami nagyon jó ár értékben van. Mindkettő használható, akadással nem lesz gond 625 alatt sem. Az 512mb ram is olyan, h ha nem a csúcs játékokat akarod nyomni, akkor WP-n az sem zavaró.

A 735 nagyobb felbontású amoled kijelzős, jobb kamerája van, erősebb a belseje, több a ramja. Ezt neked kell eldönteni, h igényled e ezeket a +okat a felárért.

A WP telókat nem könnyű összehasonlítani, mert mindenben azonos az OS, és mivel a legkisebb telókra méretezik, így semmin sem akad. Böngészés, email, film, zene mindegyiken tökéletesen megy.


Viszont ha a 625 ben gondolkozol, nézd meg az 535 öt mert hasonló áron jobb, frissebb teló.

2015. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól összeszedte az előttem szóló, e kettő közül egyértelműen 735 a jobb, de ha olcsóbban szeretnél egy szintén korrekt Lumiát, akkor én is inkább 535-öt ajánlanám 625 helyett.
2015. jan. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!