Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610-el vannak...

Nokia Lumia 610-el vannak gondjaim. Mobilinternet beállítása abszolút lehetetlen feladat Számomra. Remélem Valaki ért hozzá és tud Nekem segíteni benne?

Figyelt kérdés

Minden lehetséges dologgal próbálkoztam, de bízok benne, hogy valami kis részlet elkerülte a figyelmem.

"Kapcsold be" és hasonlókon kívül minden infó jól jön.



2015. jan. 5. 04:06
 1/6 anonim ***** válasza:
-szöszi,írd le,hogy mi a problémád ,vagy ezt már nekünk kell e kitalálni
2015. jan. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probléma egyszerű. Nincs mobilinternet a telefonon, attól független, hogy jelzi, hogy be van kapcsolva.
2015. jan. 5. 05:13
 3/6 anonim válasza:
Ha van neted és minden be is van jól állítva a telefonon,egy sima ki-majd bekapcsolás után menni fog :)
2015. jan. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
APN-t ellenőrizd, az a lényeg.
2015. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki és bekapcsolás nem segít semmit,bár azt nem tudom, hogy mi is a "jó beállítás"?... - Erre azért kérdezek, ugyanis a Windows Mobile egy nagyon egyszerű dolog és nem lehet melléfogni semmivel sem.
2015. jan. 5. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!