Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy lg f60 telefont...

Csabex01 kérdése:

Vettem egy lg f60 telefont ujjul, és amikor fényképezek a képet nem élesiti ki. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted nem működik az autofókusz?

A helyedben feltennék rá a Play-ről egy másik fényképező alkalmazást.

[link]

A fizetősek közül:

[link]

2015. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy ertve hogy amikor lefenykepezek valamit pl egy fat es amikor nezem a kepet akkor pixeles
2015. jan. 5. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. Tehát homályos képet készít. Tudni kell hogy a telefon nem tökéletes fényképezőgép. Alkalmas arra, hogy jó fényviszonyok mellett (értsd napos időben, háttal a napnak) jó képeket készít.

Minél sötétebb van, annál valószínűbb, hogy bemozdul a téma amíg a kép elkészül. Természetesen a fa, a ház nem mozdul be, a te kezed mozog óhatatlanul, amíg exponál a gép. Ez ellen lehet tenni, az érzékenységet feljebb lehet tornászni (ehhez kell a jobb alkalmazás) vagy állványt használni.

A mostanság (nem általam) favorizált kompakt fénycsövek mellett sem lehet jó képeket készíteni.

Javaslatom, várj meg egy szép napos időt, támaszd ki a telefonod, időzítő használatával, fókuszra ügyelve fényképezz próbát. Ha így oké minden, akkor a kamera csak jó megvilágításban működik jól. Ez sajnos természetes a mobiloknál. Ha így sem, akkor már gond van, ha egy új gépről van szó.

2015. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm
2015. jan. 5. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A bemozdulás ellen be lehet állítani némely fotós appnál.Keresgélj a Playon .
2015. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!