Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-m van es elvileg 4g...

Iphone 5s-m van es elvileg 4g kompatibilis, megis hiaba nyomom be az LTE-t Debrecenbe is 3g megy meg mindenhol. Miert van ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Előfizetés függő.
2015. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Így van, legtöbb szolgáltató előfizetéshez köti (Vodafone-nál pedig még nincs is). Telekom márciustól teszi elérhetővé mindenki számára: [link]
2015. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

"(Vodafone-nál pedig még nincs is)"


Van a vodánál is 4G.

2015. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: köszönöm a korrekciót, nem is tudom, hogy tudtam efelett elsiklani, pedig igyekszem szorosan követni a TelCo szektor történéseit. Akkor már náluk is van.
2015. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs náluk kereskedelmi 4G. A 3. válaszolónak honnan van infója? Nem kötözködés, tényleg érdekel!
2015. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: bár nem én vagyok a megszólított (#4 vagyok), de amikor #3 kapcsán utánanéztem, ezeket találtam:

[link]

Felhasználói tapasztalatok: [link]

Ahogy láttam, egyelőre csak RED-esek számára érhető el (tehát ők is korlátoznak díjcsomag alapján), illetve főleg csak Budapest belsőbb területein működik.

2015. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infót. Elég "friendly user" jellegű még ez hálózat, de biztos lesz a jövőben bővülés.
2015. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!