Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon memória...

Androidos telefon memória probléma?

Figyelt kérdés

Van egy androidos telefonom amiben van 2 gb ram és 16gb rom.

Na most az kiderült hogy a 16 gigára nem lehet programot telepiteni csak küldő sd kártyára.Ez eddig tiszta. Viszont van jópár program amit nem lehet ugye áttenni és a telefon memóriájában foglalja a helyet.

Ha megnézem a lemezterületnél van egyszer egy 16 gb és egy 0,89 amiből már csak kb 100 mb szabad a programok miatt.Na ezt nem értem hogy ez mért 0.89 gb és mért nem 2 gb. Nem igazán lehet e miatt több mindent feltelepíteni a telefonra. Nem nagyon értek hozzá az a baj, amit lehetett áthelyeztem az sd-re de többet már nem lehet.



2015. jan. 5. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Na most az kiderült hogy a 16 gigára nem lehet programot telepiteni csak küldő sd kártyára."


Ez hülyeség, ilyen egyszerűen nem létezik. Épphogy csak ROM-ra lehet telepíteni, külső SD kártyára meg már nem nagyon.


Vagy kifutottál a szabad helyből és azért nem tudsz már? Ebben az esetben törölni kell programot, más megoldás nem nagyon van, de 16 giga programot hogy tudtál telerakni?

2015. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sehogy sem mert nincs rajta semmi szinte egy két zene csak, új a telefon. Most viszont eltűnt az összes ikon ami az sd re áthelyezett programokat indítja, valami nagyon nem stimmel
2015. jan. 5. 17:49
 3/12 A kérdező kommentje:

Most kivettem a kártyát kipróbáltam. Ilyenkor nem lehet be állítani hogy hová tegye a programokat és nem a 16 giga belső integrált memóriára teszi hanem a 0.89 gb telefon memóriára.

Most vagy én nem értek valamit vagy nem tudom, de az előző telefonnak 1.5 gb romja volt az is szerepelt a beállításokban ha megnéztem. Gondoltam most legyen nagyobb 2gb os. erre a beállitásoknál 0.89 ram szerepel, és alig enged programot telepiteni mert nincs hely. Ram booster 2 gigát mutat.pff

2015. jan. 5. 18:12
 4/12 A kérdező kommentje:
Foglalhat 1 gb ot az android rendszer és a gyári programok amiket nem lehet törölni? mert akkor értem a dolgot (4.4 android)
2015. jan. 5. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Enyhen kevered a Ram es a Rom fogalmat.
2015. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen simán foglalhat 1 GB-t az android a gyári appokkal, de ha utánaolvasol a neten a telefonodnak egyből ki fog derülni. Egyébként épp most perlik az Applet is, mert a 16 GB háttértárból 3-at elfoglal a rendszer: [link]
2015. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

Milyen teló ez?

Kutya köteles lenne alapból a belső tárhelyre telepíteni. Itt valami nagyon nem kerek.

2015. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ez lenne az [link]


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. jan. 6. 13:53
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
Van alapértelmezett telepítési hely beállítási lehetőség valahol?
2015. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen van írtam is ha teszek bele sd kártyát akkor ki lehet választani hogy sd vagy telefon memória. Ha kiveszem akkor csak a telefon 0.89 gb memóriájára teszi nem a 16 integráltra, és olyankor nincs is választási lehetőség.


Van esetleg valami telepítős app aminél mondjuk lehetne választani mielőtt telepít hogy hova akarom?

De végül is ez nem változtat már a dolgon hogy a rendszer lefoglal 1 gigát. Így tök mindegy hogy sd-re vagy a belsőre rakom a dolgokat.

2015. jan. 6. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!