Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fene baja van a lumiamnak?

Mi a fene baja van a lumiamnak?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy 32gb-s sd kártyát a Nokia lumia 620-as telomba.Egy ideig jó volt,de tegnap este zenehallgatás közben egyik számnál kiírta,hogy sajnáljuk,de most nem tudjuk lejátszani.Aztán egyre tobb zenénél írta ki,végül semmit nem akart lejátszani.Kivettem memória kártyát,visszaraktam,semmi.Telót is ujrinditottam es ekkor már a zenéket se jelenítette meg.ramentem lejátszási listákra,azokat sr mutatta,zeneszamokat se külön.egyik zenémet se.Nemrég jatszottak között lehet látni,csak éppen ha ramegyek akkor sem játsza le.Letöltöttem egy másik lejátszót,az mutat mindent csak elég ratyi.Minden mas lejátszó is mutatja a zenéket csak az alap nem.Volt azóta egy frissítésem attol se lett jó.Gép mutatja a zenéket,tarteruletseged is és a fájlok nevű alkalmazással is le tudom őket játszani.Memokartyat kipróbáltam mas teloba ia es működött rendesen.Most vagy a teloval van gond,vagy a lejátszó van meghömbölödve.Szerintem mondjuk a lejátszónak van valami baja,mer minden mas látja a zenéket csak a lejátszó nem.Valaki segítsen már,mer tiszta ideg vagyok!letörölni meg ujrarakni,visszaállítást se akarok egyenlőre.törölni meg nem tudom a gyári lejátszót,tehat ujratenni se tudom...
2015. jan. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
áhh, ne csodálkozz...a gyári lejátszó egy bugos szar...sajnos ilyen amióta megjött a 8.1...fél év alatt nem voltak képesek arra, hogy az ilyen stabilitási gondokat kiküszöböljék, pedig azalatt már vagy volt vagy 10 zenelejátszó frissítés. esetleg próbáld ki a vlc playert...bár az nekem, meg sokmás embernek pont a zenéket nem hajlandó lejátszani, mert az is még kezdetleges public beta igazából, de hátha neked szerencséd lesz.
2015. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyébként én MixRadio-t használom...az se 100%-os, van, amikor megy a zene, és egyszercsak abbamarad, teljesen kilép az egészből, de ritkábban, mint a gyári.

viszont itthon nem elérhető, úgyhogy mondjuk UK-re át kell állítani a régiót, ha kell.

2015. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmi baja nincs a gyári lejátszónak, nem tudom miféle bugokról írnak PH fórumon is, meg itt is.

Próbáld ki a moliplayert, azt hiszem tenét is játszik. AZ elég jó.

meg a Music Player nevű alkalmazás, illetve a cool music player azt hiszem. Régebben ezeket is hazsnáltam.

2015. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te szerencsés vagy :D hát mondjuk nekem 1020 van, tehát beépített tárhely, de nekem is sokszor előfordult, hogy látszódtak a zenék, de ha rámentem, akkor 0:00-ra írta mindet, és nem játszotta le, meg ez is előfordult, hogy csak egyik pillanatról a másikra nem mutatta őket egyáltalán :D
2015. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!