Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki leirná pontosan a ZTE...

Rolika00 kérdése:

Valaki leirná pontosan a ZTE Blade 3 android frissitését?

Figyelt kérdés
Láttam youtubon több hasonlo videót mikor 4.4.2 androidot raknak rá.. mint pl KITKAT és CyanogenMod 11 (Android 4.4.4) de nem magyar.. valaki leirná értelmesen?? és linkelne programot amivel frissiteni lehet?? Köszönöm!

#ZTE Blade 3 #Andoid frissités #andorid 4.4
2015. jan. 6. 10:35
 1/6 anonim válasza:
2015. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezeket eddig is tudtam! nekem olyan kellene amivel gyárilag nem android 4.0.4 lesz.. hanem, 4.4.4.. pl KITKAT vagy CyanogenMod 11.. vannak rola videók.. de semmi magyar leirás hogy mégis hogy kell. sajnos!
2015. jan. 6. 16:24
 3/6 anonim válasza:
recovery van rajta?
2015. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyári beállítást tudok rajta csinálni.. de az androidot nem tudom frissiteni
2015. jan. 7. 06:53
 5/6 anonim válasza:
csinálj a recovery-ről egy képet...
2015. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=B8p1VsrOtQk egy ilyen kellene! a program neve és a részletes leirás hogy, hogyan tudom megcsinálni. mert ez nem magyar!
2015. jan. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!