Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lekodoltam a táblagépemet, és...

Lekodoltam a táblagépemet, és elfelejtettem a mintát. SEGITSÉG!! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
süssél lángost
2015. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hol vetted?mert ha t-mobile,telenor stb. akkor vidd be oda,és se perc alatt megcsináljak,ha pedig máshol,akkor vidd el egy szervízbe...ha ez sem megy,akkor gondolkozz rajta...viszont ha nem t-mobilba vagy telenorba vetted,akkor is megpróbálkozhatsz azzal,h oda beviszed..nem veszthetsz vele ;)
2015. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
1. hozzászló:nem az volt a kérdés,h ha éhes,akkor mit süssön,ha voltál már ilyen helyzetben,akkor tudod milyen szar,dehát te tökéletes vagy és nem felejtesz el semmit :D
2015. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Na most mondja már el valaki, hogy mire kell ez a minta? Vagy miért kell annyira lezárni?
2015. jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát valószínű nem akarja,hogy mások nézegesség az ő cuccait..
2015. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Ha a papirjait nem "hagytad" el, akkor tud segiteni az eladó. Ha egy mezei mintát nem tudsz megjegyezni, akkor add el, és vegyél egy gombos telefont.
2015. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!